Z nami wiesz więcej!
strona główna   |   mapa serwisu   |   szukaj
KONTAKTOFERTAO NAS
Zintegrowany system zarządzania jakością

Zintegrowanym systemem zarządzania jakością według normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz PN-N-18001:2004 objęte są wszystkie procesy mające przebieg w spółce PAFAL. Dokumentacja w tym zakresie jest prowadzona w sposób elektroniczny. Proces obiegu dokumentów jest transparentny i identyfikowany na każdym etapie. Dokumentacja, korespondencja, ofertyzacja (a zwłaszcza procedury i certyfikaty) są dostępne szerokiemu gronu osób. W trakcie ostatnich lat system był modyfikowany a poprzednie wersje zostały zarchiwizowane. Ciągłość procesu zapewnia, że nawet zdarzenia historyczne są odtwarzalne. 


W przypadku nowych edycji, rozszerzeń oraz zmian organizacyjnych  system jest edytowalny tj. modyfikowany przez pracowników spółki i dostosowywany do aktualnych potrzeb. Skuteczność jego stosowania jest co roku potwierdzana przez audytorów zewnętrznych. 


Zintegrowany system zarządzenia jakością pozwolił firmie nakierować działania na spełnianie wymagań klienta w zakresie produktów i usług, poprawić jakość zarządzania procesami z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie procesy w firmie są mierzalne, można zatem nimi łatwo sterować. System wspiera także podział ról i odpowiedzialności w przedsiębiorstwie, ułatwia obieg informacji i procedur, pozwala usprawniać procesy, co wpływa na poprawę efektywności organizacji, ciągłe doskonalenia jakości dostarczanych produktów i usług ku większemu zadowoleniu klientów.

 Certyfikat
Realizacje
Referencje
Konsorcjum
Laboratorium licznikowe
Zintegrowany system zarządzania jakością
Informacje
Współpraca
Na skróty
Wymiany legalizacyjne
Układy pomiarowe i ich serwisowanie
Optymalizacja zużycia energii elektrycznej
Informacje prawne
Polityka prywatności
Zastrzeżenia prawne
Mapa serwisu
CREATED by VOBACOM