Z nami wiesz więcej!
strona główna   |   mapa serwisu   |   szukaj
KONTAKTOFERTAO NAS
Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie
Zawartość serwisu www.konsorcjumserwisowe.com.pl wliczając w to elementy tekstowe, graficzne dźwiękowe i układ strony, jest własnością FAP Pafal S.A.  z siedzibą w Świdnicy przy ulicy Łukasińskiego 26 oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. Każdy inne wykorzystanie niniejszej strony jest ściśle zabronione. Cała treść niniejszej strony internetowej oraz jej kopii w komputerach jest chroniona prawem autorskim na rzecz: FAP Pafal S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znaki handlowe
Jeżeli nie zostanie to zaznaczone w inny sposób, znaki towarowe, znaki firmowe oraz emblematy, są zastrzeżonymi znakami handlowymi, należącymi do FAP Pafal S.A.

Wykluczenie gwarancji i odpowiedzialności
Firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały.
Firma nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie serwisu, powstanie ewentualnych szkód i strat bezpośrednich lub pośrednich, utraconych zysków lub utraconych korzyści w wyniku tego użytkowania, całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik przeglądający witrynę.
Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części, informacji i materiałów zawartych na stronie internetowej, w dowolnej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia lub zobowiązania.

Uwagi
Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek zapytania lub uwagi dotyczące działania niniejszej strony, prosimy o kontakt: biuro@konsorcjumserwisowe.pl

Realizacje
Referencje
Konsorcjum
Laboratorium licznikowe
Zintegrowany system zarządzania jakością
Informacje
Współpraca
Na skróty
Wymiany legalizacyjne
Układy pomiarowe i ich serwisowanie
Optymalizacja zużycia energii elektrycznej
Informacje prawne
Polityka prywatności
Zastrzeżenia prawne
Mapa serwisu
CREATED by VOBACOM